Hana Zagorová dostala k narozeninám vlastní nadaci! Margita oznámil podrobnosti

Štefan Margita a Hana Zagorová 3

Autor: Pavel Krejčí

6. září 2023 10:55

Na středu 6. září připadají nedožité 77. narozeniny Hany Zagorové, kterou pozůstalí teprve před pár dny uložili na místo posledního odpočinku na pražském Vyšehradě. Štefan Margita právě dnes oznámil další velkou novinku. 

Margita na úvod instagramového videa popřál milované manželce všechno nejlepší k narozeninám. "Já mám pro vás velice šťastnou a dobrou zprávu. Jak už víte, povedlo se nám založit Nadaci Hany Zagorové," uvedl a označil ji za nejlepší dárek, jaký se vůbec dal vymyslet.

Fanouškům pak upřesnil, jak bude organizace financována. "Nejenom já, ale i moji kolegové slíbili, že budeme dělat koncerty a výtěžek z nich půjde na tento účet. Už teď jsou tam krásné penízky," poznamenal vdovec. 

Sám pochopitelně doufá, že dobrá věc se podaří. "Kdybychom pomohli jenom jednomu člověku, který má stejnou nemoc jako Hanka, tak budu strašně šťastnej," svěřil se světově uznávaný operní pěvec.

Margita samozřejmě poděkoval lidem, kteří se podílí na vzniku či financování nadace. Na závěr připojil vzkaz pro Zagorovou. "Otevírám Tvé oblíbené šampíčko a posílám jednu sklenku tam nahoru. Na Tebe, lásko," napsal v doprovodném textu. 

Témata: štefan margita Hana Zagorová