Hana Mašlíková šla s pravdou ven: Definitivní KONEC manželství!

Hana Reinders Mašlíková 5

Autor: Pavel Krejčí

31. ledna 2024 13:33

Hana Mašlíková dala před více než dvěma lety druhou šanci manželství s André Reindersem. A už to vypadalo, že se jim rodinu podařilo udržet pohromadě. Nyní ale přišel šok! Moderátorka a modelka oznámila, že je nejspíš definitivně konec. 

Mašlíková prozradila, že k přiznání ji vedlo anonymní udání pro jedno z českých médií, přestože se zprvu snažila mlžit. "Ale uvědomila jsem si, že po půl roce už je čas jít s pravdou ven," napsala na instagramu, kde také přiznala, že od lidí už nějaký čas dostává otázky, zdali jsou s manželem ještě spolu.

"Omlouvám se, že jsem to nepřiznala dřív, ale tohle opravdu není věc, na kterou by byl člověk pyšný a chtěl to hlásat do světa. Je to pro mě obrovská životní prohra. Víte, že jsme byli rok od sebe a znovu se k sobě vrátili, čehož nelituji, naopak jsem ráda, že jsme to ještě zkusili znovu zabojovat a udrželi jsme rodinu další dva roky," vysvětlila.

Čtěte také

Poslední rok už se podle moderátorky ze vztahu opět vytratila radost. "Opět jsme nebyli šťastní, dohadovali se, oba jsme měli jiné představy o životě, trápili jsme se. Poslední půlrok se mi psychika začala už i dost odrážet na mém zdraví," podotkla.

"Nakonec jsme v létě došli k závěru, že už opravdu není možné spolu dál zůstávat a bude lepší, aby se naše cesty podruhé a definitivně rozešly a my zůstali už jen rodiči našeho úžasňáka Andreaska. Po létě jsme začali řešit rozvod, ale oba se snažíme, aby jsme ve všem došli k závěru dohodou jako dva rozumní dospělí lidé. Dokonce spolu stále žijeme v jedné domácnosti, snad to neskončí vraždou," odlehčila Mašlíková vážné oznámení v samém závěru. 

Témata: Hana Reinders Mašlíková