Gary Sinise v slzách: Hvězda Forresta Gumpa pochovala syna (†33)!

Gary Sinise

Autor: Jan Novák

29. února 2024 16:53

Gary Sinise, významný herec, se může pyšnit mnoha slavnými rolemi ve filmech jako Zelená míle, Apollo 13, Výkupné a Lidská skvrna. Nicméně diváci si ho pravděpodobně nejvíce pamatují jako poručíka Dana ze slavného filmu Forrest Gump.

Gary Sinise, který nyní slaví své 68. narozeniny, prožívá v současné době velmi bolestivé okamžiky poté, co přišel o svého syna. McCanna Anthony (Mac) zemřel ve věku 33 let, o čemž slavný herec informoval prostřednictvím sociálních sítí.

K fotografii, na které se Mac směje, herec napsal, že jeho synovi 8. srpna 2018 diagnostikovali „velmi vzácnou rakovinu“ – chordom. „Srdce drásající a neskutečně těžké“, těmito slovy popisuje Gary Sinise ztrátu syna. Prozradil i to, že synova nemoc přišla jen pár měsíců poté, co jeho manželce Moire Harris (69) diagnostikovali rakovinu prsu ve třetím stadiu. Zatímco její léčba byla úspěšná, nemoc syna se časem rozšiřovala a způsobila, že byl nemocnou „časem stále více ochromený“.

Sinise vzpomněl na to, že jeho syn byl vynikající bubeník a často doprovázel svého slavného otce, který také hraje v kapele. Byl absolventem University of Southern California a kromě hraní na bicí studoval i kompozici. Gary Sinise řekl, že jeho syn podstoupil v letech 2018 až 2020 pět operací páteře a v důsledku nemoci byl ochrnutý od hrudníku dolů. Navzdory těmto omezením pracoval na albu "Resurrection & Revival". „V týdnu, kdy album šlo do tisku, Mac prohrál boj s rakovinou. Odešel 5. ledna 2024 v 15:25 a byl pohřben 23. ledna.“

„Jako každá rodina, která utrpěla takovou ztrátu, máme zlomené srdce a zvládáme to tak, jak jsme schopni. Jsme rodiče a ztráta dítěte je tak těžká. Bylo to srdceryvné a nesmírně obtížné. Boj naší rodiny s rakovinou trval pět a půl roku as přibývajícím časem byl stále těžší. I když nás bolí srdce, že nám chybí, těší nás, že Mac už nebojuje. Bojoval těžký boj proti nevyléčitelné rakovině, ale nikdy se nevzdal,“ komentovali svou ztrátu zdrcení rodičové.

Gary Sinise a Moira Harris jsou manžely od roku 1981 a mají ještě dvě dcery.

Témata: Gary Sinise