Gabriela Partyšová se loučí s Novou: Našla novou životní příležitost

Gabriela Partyšová 7

Autor: Zdeněk Tuhý

13. června 2024 11:22

Moderátorka Gabriela Partyšová (46) učinila před pár dny veliké životní rozhodnutí. Z domovské Novy, ve které strávila několik let, se stěhuje na jinou televizi. 

Gabriela Partyšová, známá divákům především z pořadů Život ve hvězdách a Snídaně s Novou, se na Instagramu pochlubila velikou novinkou. Fanouškům oznámila, že odchází z televize Nova. 

„Chtěla bych poděkovat, a to hned několikrát. Děkuji Televizi Nova, kde jsem začínala ve svých devatenácti letech ještě v době pana Vladimíra Železného a kde jsem v praxi ‚vystudovala‘ televizní řemeslo. Dlouhých 7 let jsem redaktorovala, seděla ve dne v noci ve střižnách, než se dostala na místo moderátorské,“ svěřila se na úvod moderátorka, která je. 

„Mám ráda v životě přirozený vývoj. Ráda uzavírám životní etapy. V posledních pěti letech jsem toužila po profesní změně, která přišla před pár dny a díky které jsem se rozhodla ukončit spolupráci s TV Nova,“ svěřila se Gabriela. 

Z Novy se Partyšová stěhuje na jinou televizi. „Přijala jsem místo kreativní ředitelky Praha TV s možností moderovat vlastní pořad. Celý tým televize nyní připravuje nové formáty, na kterých se budu podílet, a jsem ráda, že pro tuto práci budu moct využít všech zkušeností, které jsem za svoji kariéru získala,“ svěřila se Partyšová, která se na novou výzvu těší, a na kterou se těšila již delší dobu. 

Témata: Gabriela Partyšová