Gabriela Lašková je v třetím trimestru: Ničí ji pravidelné migrény!

Gabriela Lašková 3

Autor: Pavel Krejčí

4. června 2024 11:56

Třetí těhotenství Gabriely Laškové jde do finále! Známá moderátorka a modelka se i potřetí těší na kluka, který přijde na svět už za pár týdnů. Možná je ale protrpí, protože prozradila, že ji poměrně často trápí nepříjemné stavy. 

Lašková oznámila těhotenství na začátku února, v dubnu pak prozradila, že i potřetí to bude kluk. Její dva synové se tak mohou těšit na mladšího brášku. Nedávno také fanynkám popsala, jak probíhaly první dva trimestry. 

Jak už tedy má ve zvyku, podělila se i o pocity ze závěru těhotenství. "Finále bývá nejnáročnější, ale já si ho po prvních dvou trimestrech dost užívám. Zásadní je pohodlí, vždy a všude. Nevyhnutelné jsou slzy dojetí s každou malou ponožkou a touha uspokojit věčný hlad a chutě," svěřila se před několika dny na instagramu.

O uplynulém víkendu ale přiznala, že to není vždy úplná idyla. "Poslední týden byl/je vyčerpávající, migreny mě teď ničí obden, zřejmě jdeme do finále se vší parádou. Ale věřím, že se to ještě zlomí, že se to jen sešlo, a ty poslední týdny dva v jednom si ještě užiju," dodala.

Témata: Gabriela Lašková