Gabriela Jiráčková se vyjádřila o filmu Barbie: Zašla by na něj znova

Gabriela Jiráčková (Lolo Ta Bella)

Autor: Zdeněk Tuhý

31. července 2023 19:19

Zpěvačka a modelka Gabriela Jiráčková (23) je doslova ztělesněná panenka Barbie. Aby vypadala jako slavná panenka podstoupila svou první plastiku již v 17 letech. Dnes už přezdívku čeká Barbie má zcela oprávněně, jelikož skutečně vypadá jako slavná panenka. Film Barbie si samozřejmě nesměla nechat ujít a prozradila, že by na něj klidně šla znovu. 

Na sociálních sítích se o filmu vyjádřila v rozsáhlém příspěvku. „Tak se můj růžový dětský sen konečně splnil! Dočkala jsem se! Premiéra tohoto filmu byla po celém světě fenomenální událostí plná celebrit, influencerů, módy a infantilních dekorací, jejichž tvorby se zhostili ti nejslavnější designeři a návrháři z celého světa. Já sama jsem si speciálně na tuto událost nechala přivést Barbie šaty až z Los Angeles," sdělila svým fanouškům na Jiráčková. 

„Něco vám ale prozradím. Je úplně jiná, než jakou byste čekali! A proto si na ni musím zajít ještě jednou! Ne ovšem proto, abych ji pochopila, ale abych si ještě jednou užila všech těch všemožných překrásných propracovaných Barbie scén, znovu se zasmála vtipům a našla si další easter eggy, kterými se film jen hemží, a které odkazují na řadu dalších slavných filmů," dodala.

Své fanoušky ještě pozvala na promítání filmu 5. srpna v Boskovicích, kde se s ní můžou sejít a vyfotit. 

Do komentářů dostala mnoho pěkných vzkazů: „Děkuji za příležitost, Gábinko. Je mně vždy velkým potěšením," napsala jedna ze sledujících. „Tobě by hlavní role seděla nejvíc, škoda že si tě nevybrali," přidala se další. 

Témata: Gabriella Jiráčková (Lolo Ta Bella)