Felix Slováček se hněvá na vdovu Gottovou: Nikdo mě neoslovil!

Felix Slováček

Autor: Pavel Krejčí

5. června 2024 17:46

Ivana Gottová zřejmě bude muset vysvětlovat výběr účinkujících na chystaném koncertu, který má opět připomenout jejího zesnulého manžela Karla Gotta. Ozval se totiž jeden z dlouholetých spolupracovníků našeho nejslavnějšího zpěváka. 

Gottovi původně letos plánovali zpřístupnění rodinného domu na Bertramce fanouškům pod novým názvem Villa Gott. K tomu ale dojde až v příštím roce. 

Vdova Ivana místo toho oznámila, že významný rok Karlových nedožitých 85. narozenin a 5. výročí jeho odchodu si připomene na vzpomínkovém koncertě "Karel Gott - jeho písně žijí dál", který bude 5. listopadu hostit pražská O2 arena.

Čtěte také

Gottová lidem slíbila, že se do největší české haly pokusí přenést i trochu atmosféry z Bertramky. "Bude mi ctí, když si Kájovy nádherné písně připomenete spolu s námi. Věřím, že budete z koncertu nadšeni a posunutí otevření Villy Gott mi odpustíte!" dodala. 

Už se ale ozývají zdánlivě nespokojení lidé. Například Felix Slováček, který podle svých slov chybí na seznamu účinkujících. "To je fajn, že tam budou i umělci nečekaní, mě ale nikdo neoslovil, a to jsem s Karlem troubil přes padesát let po celém světě. Abych pravdu řekl, přijde mi docela divný, že tam nemám vystoupit," řekl deníku Aha!.

Témata: Felix Slováček Ivana Gottová