Felix Slováček přiznal STRACH o nemocnou dceru Aničku!

Felix Slováček křtil album. 4

Autor: Pavel Krejčí

29. května 2024 10:20

Pokud má Felix Slováček jedno přání, je to nepochybně víra v uzdravení dcery Aničky, která od loňska opět bojuje s rakovinou. Rodina se snaží být nemocné herečce a zpěvačce velkou oporou. Strach o ni je ale všudypřítomný... 

Populární saxofonista nicméně věří, že i podruhé to bude boj s nemocí se šťastným koncem. "Doufám, že bude mít štěstí a ještě něco od Pána Boha a že to všechno překoná," řekl Slováček slovenskému webu topky.sk.

"Máme strach, ale co máme dělat. Ona sama s tím bojuje, ale hraje, zpívá, koncertuje, s kapelou natáčí klipy... Neumím si představit, že bych to zvládal lépe," dodal hudebník, který dlouhá léta spolupracoval s Karlem Gottem.

Čtěte také

Slováčková začátkem loňského října na sociální síti prozradila, že rakovina jí byla diagnostikována o necelý měsíc dříve, když se chystala oslavovat vydání desky a nového klipu.

"Usadila se mi tentokrát v plicích. Jsem připravena znovu k boji. Minimálně dnes jsem se na ten boj už trochu připravila. Vybojovala jsem si to poprvé - věřím, že to zvládnu i podruhé," připomněla, že už jednu zkušenost se zákeřnou nemocí má.

Herečka a zpěvačka se svěřila, že cítí vztek a strach. "Taky mám pocit, že jsem všechny zklamala. Nechci v nikom vzbuzovat strach a nechci, aby to vypadalo jako pravidlo, že se rakovina může vrátit. Pravidlo to totiž není," dodala. 

Témata: Felix Slováček Anna Slováčková