Exmanžel Šeredové potvrdil KONEC! A co bude dál?

Gianluigi Buffon

Autor: Pavel Krejčí

4. srpna 2023 11:18

Legendární italský brankář Gianluigi Buffon už v životě uzavřel například kapitolu s českou modelkou Alenou Šeredovou, nyní se rozhodl ukončit dlouholetou a veleúspěšnou fotbalovou kariéru. Je otázkou, co s ním bude dál. 

"To je vše, přátelé! Dali jste mi všechno. Já tam nechal všechno. Udělali jsme to společně," napsal Buffon na sociální síti X, kde zároveň zveřejnil šedesát vteřin trvající video, které shrnulo jeho veleúspěšnou kariéru. 

Legendární brankář měl sice ještě na rok platnou smlouvu v Parmě, kde kariéru začínal i končil. V posledních dvou letech odchytal 43 zápasů. Nejvíce je každopádně spojený s Juventusem Turínem, působil tam například s českým reprezentantem Pavlem Nedvědem. Za Starou dámu zaznamenal 685 startů. Za Itálii odehrál 176 utkání, více než kdokoliv jiný.

Čechům je ovšem známý také jako expartner a exmanžel modelky Aleny Šeredové, kterou si vzal v roce 2011 v bazilice svatého Petra a Pavla na pražském Vyšehradě. Mají dva syny, před pěti lety se však rozvedli.

Šeredová už je dokonce opět vdaná, v červnu se provdala za italského miliardáře Alessandra Nasiho ve městě Noto na Sicílii.

Témata: Gianluigi Buffon