Ewa Farna vydala nový videoklip: Spolupracovala s oblíbeným režisérem

Ewa Farna 7

Autor: Zdeněk Tuhý

15. června 2024 19:53

Zpěvačka Ewa Farna (30) před pár dny zveřejnila nový videoklip pod názvem Vlny ke stejnojmennému filmu od režiséra Jiřího Mádla (37). 

„Oslovení od Jirky mě moc potěšilo, věřím v jeho poctivost a profesionalitu v tom, co dělá. S Lukášem Chromkem, Janem Vávrou a Matějem Turcerem jsme tedy pod vlivem toho krásného filmu sedli a skládali písničku inspirovanou odvahou a hodnotami redakce, která neuhnula před hrozbami a strachem a postavila se za to, v co věřila,“ sdělila zpěvačka na svém Instagramu. 

Čtěte také

„Jistou nekonvenčnost a rebelii jsme chtěli zachytit i v písni. Chtěla jsem, ať písnička dokáže fungovat samostatně v mém repertoáru, zároveň ať je tam patrná inspirace tou dobou a ať je v ní cítit vzdor i naděje,“ doplnila Ewa Farna. 

Ewa Farna - Vlny (Official Music Video)

Video: Ewa Farna

Od fanoušků si vysloužila mnoho pěkných zpráv a komplimentů. „Tak tady stylisti věděli co dělají. Krása, moc Vám to sluší," napsala jedna ze sledujících. „Jsi nádherná. Moc ti to sluší," přidala se další fanynka.

Napínavý film Jiřího Mádla, který zvýrazňuje důležitost rodiny, boj za svobodu a sílu jedné nahrávky, bude poprvé promítán na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary. Premiéra Vln se koná 15. srpna, a následně film přijde i do kin.

Témata: Ewa Farna