Eva Podzimková přivedla na svět druhého potomka! Znovu je to holčička

Eva Josefíková

Autor: Pavel Krejčí

27. května 2024 14:50

Baby boom v českém šoubyznyse pokračuje i v závěru letošního května. Radostná zpráva přišla o uplynulém víkendu od manžela herečky Evy Podzimkové. Z té je nyní už dvojnásobná maminka. Gratulujeme! 

Známý pár se i podruhé dočkal holčičky. "Kolem Evy už obíhá druhá planeta. Jmenuje se Berta! Jsme šťastní a děkujeme. Eva, Lotka, Berta, Matěj," uvedl hrdý tatínek na sociální síti. 

Podzimková se poprvé stala maminkou v květnu 2021, kdy přišla na svět dcera, která dostala krásné, ale netradiční jméno Lota. O rok později se hvězda filmového plátna provdala za životního partnera, scénáristu Matěje Podzimka. V lednu pak vyšlo najevo, že je herečka podruhé těhotná.

Čtěte také

Podzimková se podělila o radostnou novinku v rozhovoru pro super.cz, v němž se řešila její rodina. Začalo to nevinnou poznámkou, že s manželem mají každý sourozence. "Oba máme sestru, takže pro nás bylo naprosto přirozené uvažovat o konečném počtu členů rodiny čtyři. A vlastně se to už děje a ten sourozenec brzo přijde," uvedla. 

Uherskohradišťská rodačka se ve filmech a televizi objevuje od začátku minulé dekády. V minulosti byla nominována na Českého lva pro nejlepší herečku ve vedlejší roli ve filmu Fair Play. Upozornila na sebe také například rolí princezny ve vánoční pohádce Princezna a půl království. 

Témata: Eva Josefíková