Eva Perkausová prozradila POHLAVÍ druhého potomka!

Eva Perkausová 6

Autor: Pavel Krejčí

2. října 2023 9:09

Eva Perkausová učinila úvodní říjnový den letošního roku výjimečným momentem v rodinných dějinách. Konečně totiž odhalila pohlaví druhého potomka. Bude to... 

Perkausová oznámila, že je podruhé těhotná, v polovině září. Nebyl to přitom ani rok, co se moderátorka zpravodajství na Primě a CNN Prima News radovala z narození prvního potomka. Mezi gratulanty tehdy nechyběly herečka Patricie Pagáčová či modelky Iva Kubelková a Vlaďka Erbová.

O uplynulém víkendu si řekla, že fanoušky už nebude dále napínat ohledně pohlaví miminka. Starší syn Killian se dočká mladšího sourozence. Bude to holka, nebo klub?

"Chlapeček! Všichni jsme byli napjatí do poslední chvíle," svěřila se blondýnka na sociální síti. "Další mužská posila do naší rodiny! Těšíme se na tebe, broučku!" pokračovala budoucí dvojnásobná maminka.

Jak Perkausová prozradila, kromě příznivců napínala i svého manžela. "Tento den jsem měla zároveň připravený jako narozeninové překvapení pro Ivana, který netušil, kam a proč jedeme," vysvětlila. 

Témata: Eva Perkausová