Eva Burešová to myslela vážně: Hulvátovi z internetu jde po krku!

Eva Burešová (herečka) 4

Autor: Pavel Krejčí

17. června 2024 17:06

Eva Burešová se rozhodla řešit některé hulváty na sociálních sítích, jejichž zprávy už jsou podle ní přes čáru. Jedna taková doprovázela oznámení, že se stane součástí poroty v talentové show Česko Slovensko má talent. Burešová nyní dokázala, že svá slova myslí opravdu vážně.

Burešová původně autora komentáře "vystavila" na svém profilu na sociální síti a dala mu šanci se omluvit. "Tak co myslíte, potáhneme to k soudu za urážku na cti, anebo se pan alfa chytí za nos po zveřejnění?" napsala Burešová, když odhalila identitu útočníka na sítích. "Konec neviditelnosti," dodala ještě. 

Hvězda seriálů či muzikálů později pro deník Aha! potvrdila, že v případu podnikla další kroky, které se hulvátovi z internetu nebudou líbit.

Čtěte také

"Je to v úplně počáteční fázi. Měla jsem první schůzku s právníky a řešili jsme, jestli se s tím dá něco dělat. A zjistili jsme, že dá! Předalo se to policii, aby se k tomu člověku vůbec dostali, což je v této době už velmi jednoduché," sdělila herečka a zpěvačka zmíněnému listu.

Burešová naznačila, že případný trest by neměl být nijak drastický. "Myslím, že tam bude nějaká pokuta, protože tohle je trestný čin, takže to už nechávám na právnících," dodala.

Témata: Eva Burešová