Eva Burešová byla řadu let hvězdou Primy a jejích populárních seriálů, ale každá etapa jednou končí. Sympatická herečka a zpěvačka v úterý oznámila fanouškům, že natočila poslední seriálové epizody.
Burešová se konkrétně rozloučila se svou postavou v seriálu ZOO, už dříve hrála i ve Slunečné. "Sbohem, Viky Janečková. Byly jsme jedna tři roky. Milovala jsem Tě a tvou potrhlost. Teď už zase půjdu nějakou chvíli sama za sebe. Děkuji," napsala na instagramu.
Fanouškům prozradila, že se přesto budou s Viky potkávat až do konce seriálu. "Já dnes pouze předtočila své díly a teď jde parta ZOO dál beze mě, i když vlastně stále se mnou," vysvětlila.
"Děkuji za nádherné tři roky a díky za celých 8 let seriálových maratonů. Byla to úžasná škola plná skvělých kolegů a kamarádů. Jsem šťastná a hluboce vděčná a vždy budu," dodala populární herečka a zpěvačka.
Témata: Eva Burešová
"Všechno jsou to blbosti." Oscarový herec Anthony Hopkins jednou větou pobouřil veřejnost!
Harry a Meghan už Hollywoodu lezou krkem? Jejich popularita se propadá!
Princ William se v Brazílii dočkal nečekaného překvapení!