Eva Burešová dává do projektů maximum! Trvalo to roky, než...

Eva Burešová 5

Autor: Pavel Krejčí

8. července 2024 17:01

Eva Burešová je v posledních letech všude, z čehož vyplývá přinejmenším jedna věc. Opravdu se nešetří. Populární herečka a zpěvačka se do svých projektů snaží dávat maximum. Jak se měnil její přístup k práci v průběhu let? 

Nedávno vyšlo najevo, že Burešová se má jako porotkyně vrátit do televizní show Česko Slovensko má talent, kde před mnoha lety začala její úspěšná kariéra. A od té doby se toho pochopitelně hodně změnilo...

"Myslím si, že mě už trochu zocelily zkušenosti. Za těch patnáct let, co vystupuji a koncertuji, bylo těch koncertů už tolik, že mám nějaké zkušenosti. Ale já vždy říkám, že je potřeba si uvědomit, jestli jsem do té přípravy dala maximum," prozradila webu topky.sk, jak dnes přistupuje k práci. 

Čtěte také

Populární herečka a zpěvačka ozřejmila, že má jasné a jednoduché motto. Zní následovně: "Dej do toho maximum a ještě něco navíc." Zkrátka těch pověstných 110 procent. 

"Když mám představení, vždy si řeknu, jestli jsem dala všechno do rozezpívání, rozcvičila jsem se, jsem vyspaná. A pokud jsem to udělala, tak jsem za sebe udělala maximum a už to není na mně, ale na tom tam nahoře. To jsou všechno zkušenosti, to si neřekne člověk, který zpívá půl roku. To člověka musí zocelit," dodala Burešová. 

Témata: Eva Burešová