Eva Adamczyková ve StarDance zase zářila: Známky nestačily! Partner dojal gestem

Eva Adamczyková 2

Autor: Pavel Krejčí

26. listopadu 2023 9:00

Ve StarDance se sice v sobotu nevyřazovalo, přesto se podávaly maximální možné výkony. V případě Evy Adamczykové dokonce nestačily porotcům známky. Její taneční partner Jakub Mazůch navíc dojal krásným gestem u příležitosti večera pro Centrum Paraple. 

Když Iva Kubelková a Martin Prágr dostali za zdařilou rumbu 29 bodů, domnívali se mnozí diváci, že už nejlepší tanec večera viděli. Pak ale přišli na řadu Adamczyková a Mazůch, kteří za paso doble dostali ještě o bod více, tedy maximální počet. 

Tanec zvedl porotu ze židlí, porotci nešetřili superlativy. "Krásně zatancované. Říkám si, že jsou lidé, kteří dovedou všechno - lyže, snowboard, jakýkoli board, tancovat, prostě všechno," komentovala výkon Tatiana Drexler. Následně vytáhla i s dalšími dvěma porotci desítku.

Krásné gesto navíc učinil taneční partner olympijské vítězky. Jakub Mazůch řekl, že věnuje celý svůj honorář za speciální díl Centru Paraple. 

Sobotní díl byl speciální i tím, že soutěž nikdo neopustil. Kromě dvou již zmíněných párů tak pokračují i cukrář Josef Maršálek a Adriana Mašková, herečka Darija Pavlovičová a Dominik Vodička a kajakář Vavřinec Hradilek s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou.

Témata: Eva Adamczyková (dříve Samková) StarDance