Eva Adamczyková ve StarDance opět excelovala. Nebyla ale sama

Eva Adamczyková 3

Autor: Libor Frýdl

3. prosince 2023 8:48

Sobotní StarDance opět přinesla nějakou tu třicítku, kterou si, jak už je v této řadě zvykem, odnesla Eva Adamczyková. Nebyla ale sama, kdo se porotě líbil.

Poměrně dobře se dařilo Dariji Pavlovičové a Dominiku Vodičkovi. Na hodnocení jejich slowfoxu se porota neshodla, nelíbily se jí otočky, a tak padly dvě desítky, ale jedna osmička. Pár si tak odnesl 28 bodů.

Vysoké hodnocení následně překonala Eva Adamczyková s Jakubem Mazúchem, kteří ve druhém kole zatančili s tanečním souborem současný tanec. Ten porotu uchvátil natolik, že za něj udělila 30 bodů.

Velmi dobrý skupinový tanec ale předvedli opět Darija Pavlovičová a Dominik Vodička, kteří si za něj odnesli 29 bodů. 

Minulý večer se sportovkyni taktéž dařilo a s Jakubem Mazúchem zatančili paso doble, které bylo ještě lepší, než předchozí tanec, a vysloužilo si maximum, tedy 30 bodů.

Dariju Pavlovičovou a Dominika Vodičku ale tehdy porota ocenila za posun a ladnost. Jejich rumba jim vynesla 28 bodů. A rumba se i Ivě Kubelkové a Martinu Prágrovi povedla natolik, že porota neměla téměř co vytknout. Ocenila ji dokonce 29 body.

Eva Adamczyková tak má v soutěži silnou konkurenci a je možné že právě Adamczyková, Pavlovičová a Kubelková bude finálové trio.

Témata: StarDance Eva Adamczyková (dříve Samková)