Eva Adamczyková ve StarDance boduje. Ohromila porotu i ve druhém kole.

Eva Adamczyková

Autor: Libor Frýdl

22. října 2023 19:19

V sobotu večer proběhl druhý taneční večer 12. řady populární soutěže StarDance. Eva Adamczyková v něm uchvátila porotu a zabodovala podobně, jako během prvního večera. Zdá se, že má zatím dobře našlápnuto.

Druhým tanečním párem sobotního večera byla Eva Adamczyková s Jakubem Mazúchem. Jejich valčík byl oceněn porotou jako fantastický, objevily se v něm ale malé chyby, kvůli kterým namísto plného počtu dostali 24 bodů.

V minulém kole se ještě nevyřazovalo, na úvod ale také nejvíce uchvátila snowboardistka Eva Adamczyková. Bodoval i zpěvák Richard Krajčo, který s partnerkou Dominikou Roškovou druhý večer zahajoval, podle porotců ale neudržel postavení během kroků a ani rytmika nebyla dokonalá. 

Soutěž nakonec opustil pár David Prachař a Zuzana Dvořáková Šťastná.

Letošní ročník soutěže stejně jako v minulosti moderují Marek Eben a Tereza Kostková, výkony celebrit a jejich tanečních partnerů ale letos hodnotí pouze tři porotci, a sice Zdeněk Chlopčík, Tatiana Drexler a Richard Genzer.

V porotě se letos neobjevil Jan Tománek, který naopak tančí, a to s herečkou Ivanou Chýlkovou. Její kolega David Prachař protančí střevíce v doprovodu Zuzany Dvořákové Šťastné. Pekař Josef Maršálek utvoří pár s Adrianou Maškovou. Herci a zpěvákovi Richardu Krajčovi byla přidělena Dominika Rošková, olympijský medailista ve vodním slalomu Vavřinec Hradilek se pokusí rozšířit svou sbírku vavřínů s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou.

V sestavě dvanácté řady je i jeden manželský pár, televize jej samozřejmě rozdělila. Olympijská vítězka na snowboardu Eva Adamczyková (za svobodna Samková) si zatančí s Jakubem Mazúchem, její manžel Marek Adamczyk se představí s Lenkou Norou Návorkovou. Moderátorce a modelce Ivě Kubelkové přihrál osud Martina Prágra. Herečku Dariju Pavlovičovou provede televizním parketem Dominik Vodička. Zpěvačka Tereza Mašková spojí síly s Danielem Kecskemétim.

Témata: Eva Adamczyková (dříve Samková) StarDance