Eva Adamczyková řekla, co udělá, jakmile vypadne ve StarDance

Eva Adamczyková 4

Autor: Libor Frýdl

5. listopadu 2023 21:23

Eva Adamczyková patří ve StarDance mezi favority. I přesto, že je vrcholový sportovec, pro ni ale soutěž není nic lehkého.

"Je to samozřejmě velmi náročné, a to pro nás pro všechny. Plno lidí si může myslet, že jsem vrcholový sportovec a že to pro mě bude jednoduché, ale je to úplně nová, jiná dovednost a není to nic snadného," řekla Sedmičce.

Dodala, že lidé, kteří tancují dobře, to dělají celý život, stejně jako ona snowboarding. "Sama dobře vím, kolik desítek let mi trvalo dostat se ve snowboardu tam, kde jsem teď. Můj sport je dost chlapský a tady jsem za dámu, to je pro mě asi nejnáročnější," podotkla.

"Stále musím být narovnaná a projevovat se během tance žensky, což je pro mě nejtěžší. Pak samozřejmě k tomu všemu patří i kroky a choreografie. Spojení všeho dohromady, aby se mi to líbilo a aby to vypadalo hezky, je to nejtěžší," dodala.

Prozradila také, nakolik ji StarDance omezuje ve sportovních aktivitách. "Letní přípravu jsem zvládla tak, jak bych ji zvládala normálně. Samozřejmě podzim je jiný v tom, že nejezdím na snowboardovou přípravu na ledovce, ale pokračuji v suché, letní přípravě," tvrdí.

"Ovšem hned jak vypadnu ze soutěže, odjedu na ledovec a budu se připravovat. Nějaké omezení tam určitě je, i když to není nic strašného. V nejhorším případě nepojedu první dva závody v prosinci. Od ledna už normálně naskočím do sezony, takže třetí světový pohár bych už měla normálně jet," uzavřela.

Témata: Eva Adamczyková (dříve Samková) StarDance