Erdogan Atalay z Kobry 11 truchlí! Tragická smrt kolegy Olivera (†51) mu rve srdce

Erdogan Atalay

Autor: Pavel Krejčí

6. ledna 2024 16:38

Fanoušci legendární Kobry 11 v posledních hodinách smutní. Svět totiž opustil jeden z parťáku Semira Gerkhana. Nikoho nepřekvapí, že k úmrtí hereckého kolegy Christiana Olivera se vyjádřil také Erdogan Atalay. 

Oliver, rodák z německé spolkové země Dolní Sasko, se proslavil právě díky roli po boku Erdogana Atalaye v populárním seriálu Kobra 11, který se s úspěchem vysílal i u nás. Až poté se prosadil i v Hollywoodu. Konkrétně získal role ve válečných filmech Valkýra s Tomem Cruisem a Berlínské spiknutí s Georgem Clooneym a Cate Blanchettovou. 

Čtěte také

"Je to neuvěřitelná srdcervoucí tragédie. Jsem opravdu v šoku a nemám slov," napsal Atalay na instagramovém profilu a připojil fotku s jedním ze svých seriálových parťáků. Dodal ještě, že je v myšlenkách s rodinou zesnulého kolegy, které vyjádřil upřímnou soustrast. 

O letecké nehodě, která se stala ve čtvrtek západně od ostrova Petit Nevis, informovala policie Svatého Vincence a Grenadiny, což je ostrovní stát v souostroví Malé Antily. Úřady ocenily nasazení rybářů, potápěčů a příslušníků pobřežní stráže, kteří zasahovali na místě tragické události. 

Mezi oběťmi jsou Oliver, jeho dcery Madita a Annik Klepserovy, kterým bylo deset, respektive dvanáct let, a také pilot letadla Robert Sachs. Příčina nehody nebyla ihned zřejmá, objasnit by ji mělo probíhající vyšetřování. 

Témata: Erdogan Atalay Christian Oliver Kobra 11