Emma Smetana zapózovala nalehko před objektivem svého přítele

Emma Smetana 6

Autor: Zdeněk Tuhý

18. února 2024 16:40

Emma Smetana (36) již několikátý den tráví s rodinou na Bali, kterou si pořádně užívají. Její partner Jordan Haj vše poctivě dokumentuje. 

Jordan Haj je jak talentovaný hudebník, tak i fotograf, který svoji partnerku Emmu Smetanu dokumentuje, kde se dá. Rodina momentálně tráví dovolenou na Bali, kde dokumentuje každý moment. Nejvíce dokumentuje svoji životní lásku s dcerami. 

Emma je zvěčněná na velmi esteticky povedených fotografiích, které mají sexy nádech. Jordan se se snímky z dovolené pochlubil na Facebooku. Emma je na snímcích většinou pouze v plavkách nebo podprsence a kalhotkách. 

Rodina si dovolenou pořádně užívá, jak je vidět ze snímků, a jak sami tvrdí, jsou jako v ráji. „Slunce, moře, písek, bazén, gym, sauna, pára, klimatizace, život v outdoor vile (indoor jen ložnice) a všudypřítomné rostliny, ze kterých se vypařuje leccos…, všechno dohromady se to v mých očích jmenuje ráj, ale současně to vyžaduje zvýšenou péči o všechno včetně pleti, která dostává zabrat,“ napsala před pár dny moderátorka a zpěvačka k příspěvku z dovolené na Instagram. 

Témata: Emma Smetana