Elon Musk šokuje: Uvažoval jsem nad sebevraždou!

Elon Musk

Autor: Libor Frýdl

9. června 2024 11:17

Světoznámý miliardář Elon Musk se během nedávno zúčastnil akce v New Yorku, kde kromě aktuálních témat rozebíral i svůj osobní život. Všechny překvapil, když řekl, že v dětství si procházel náročným obdobím a dokonce přemýšlel o sebevraždě.

V New Yorku se konala akce s názvem DealBook Summit 2023, kterou pořádal magazín New York Times. Zúčastnil se jí i miliardář Elon Musk, který se v rozhovoru dotkl několika aktuálních témat.

Kromě toho však přišla řeč i na jeho dětství. Mnohé pořádně překvapil svou upřímností, když uvedl, že v mládí bojoval s náročným psychickým obdobím a dokonce řekl, že uvažoval nad sebevraždou.

Všechno podle něj začalo, když mu bylo 12 let. "Procházel jsem si náročným obdobím a říkal jsem si, že je vlastně všechno zbytečné. Ptal jsem se, proč vlastně existuji a zda by nebylo lepší zkrátka spáchat sebevraždu," šokoval Musk.

"Hledal jsem smysl života. Zjistil jsem, že můj život není nekonečný. Přemýšlel jsem nad tím, jak věci lépe pochopit a snažil jsem se klást otázky, jak vlastně funguje náš vesmír. Říkal jsem si, že potom budu schopen najít smysl života," dodal.

Témata: Elon Musk