Eliška Bučková bojuje se zdravotními problémy: Musí se omezovat v tom, co má ráda

Eliška Bučková 7

Autor: Zdeněk Tuhý

20. září 2023 14:35

Modelka Eliška Bučková (34) nedávno bojovala s boreliózou a doteď bojuje s jejími následky. Trpí bolestmi, dokonce musí omezovat své oblíbené aktivity a také přerušila zkoušky muzikálu Sladké mámení, který se připravuje.

„Tančila jsem celé léto, abych se naučila choreografii muzikálu. A když začaly generálky v Brně, tak mi natekly kolena tak, že jsem neudělala nic. Mám dny, kdy je to fajn a dny, kdy nic nejde. Lékaři říkají, že to je dozvuk boreliózy a psychika," promluvila v rozhovoru pro Super.cz o svých problémech. 

Bolest kolen jí zlobí už tak moc, že musela přerušit i běhání, které má velmi ráda a zvolila tedy aspoň jízdu na kole. „Už marodím s koleny dlouho, Boreliózu nikomu nepřeju. Běhat nemůžu, tak jsme vyrazili na kola. Jeden člen z naší skupiny si sedl(a) na kolo po 17 letech," prozradila na svém Instagramu Bučková. 

"Dělám vše možné pro podporu imunity, ale kolena stále hodně zlobí. Nekleknu si, mám dny, kdy mi kolena natečou tak, že nemůžu ani vstát, natož chodit. Proto jsem i nenastoupla do muzikálu Sladké mámení. Nejde to," doplnila modelka v rozhovoru pro již zmíněný web. 

Témata: Eliška Bučková