Eliška Balzerová prozradila v televizi tajemství! Zaskočila moderátora i diváky

Eliška Balzerová pro kalendář Proměny 2016

Autor: Pavel Krejčí

26. března 2024 15:09

Eliška Balzerová už by si mohla užívat důchodu, protože letos oslaví půlkulaté 75. narozeniny, přesto je stále pracovně aktivní. To znamená, že nemá žádné problémy s memorováním textu. Horší je to s datem narození. Známá herečka si jím totiž není stoprocentně jistá. 

Balzerovou si známý televizní moderátor pozval do své talk show nazvané 7 pádů Honzy Dědka a zřejmě netušil, čeho se od slavné respondentky dočká. Ta totiž přiznala určité nejasnosti ohledně data narození. Oficiálně se - například na Wikipedii - uvádí 25. květen.

"Narodila jsem se doma ve Vsetíně o půlnoci, tehdy se rodily děti doma. K porodu přišla jen porodní bába a rodný list pak přišel podepsat pan doktor," připomněla slavná herečka tehdejší realitu.

"Babička se za ním tak nenápadně připlížila a požádala ho, jestli by tam nemohl napsat pětadvacátého května. On se divil, chtěl napsat šestadvacátého, ale babička říkala – prosím vás ne, oni mají první rok komunisté sjezd, ona by to celej život musela slavit s nima!" řekla Balzerová podle Blesku na natáčení. 

Témata: Eliška Balzerová