Duel Jaromíra Soukupa! Tentokrát se utká s věřiteli, má zřejmě poslední šanci

Jaromír Soukup (podnikatel, moderátor) 3

Autor: Pavel Krejčí

17. ledna 2024 15:27

Jaromír Soukup loni neměl nejlepší rok. Například nevydržel jeho vztah s Agátou Hanychovou, ačkoliv se páru narodila dcera Rozárka. Miliardáře také začaly dohánět podnikatelské potíže. Nyní měla dokonce jedna z jeho firem dostat nepříjemné ultimátum. 

Konkrétně se jedná o tu společnost, která Soukupa v očích české veřejnosti nejvíce zviditelnila. Televizi Barrandov hádáte správně. Z článku listu Deník N a webu lupa.cz vyplývá, že stanice má aktuálně velké potíže. 

Kvůli exekuci jí totiž byly zablokovány bankovní účty. Špatnou situaci je ale stále možné odvrátit. Televize má dočasnou ochranu před klíčovým dlužníkem, musí však do měsíce představit plán řešení svých dluhů. 

Čtěte také

Pražský městský soud měl v pondělí TV Barrandov umožnit tzv. individuální moratorium. Jde o novinku, kterou zákony povolují od loňského září. V podstatě jde o pozastavení exekucí, ovšem firma musí prokázat, že přijatá opatření povedou k zachování provozu a současně ke splácení pohledávek. 

Soukupova společnost dostala na zpracování plánu jeden měsíc. Televizi stále hrozí pád do exekucí, pokud návrh neschválí věřitelé. Miliardář tak rozhodně nemá ani chvíli klidu. 

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor) TV Barrandov