Dua Lipa si oblíbila provokaci: Znovu oblékla průhledné šaty

Dua Lipa 11

Autor: Zdeněk Tuhý

31. srpna 2023 21:43

Zpěvačka Dua Lipa si na svých koncertech obléká velmi netradiční a odhalenější modely. To jejím fanouškům rozhodně nevadí a v posledních dnech se mohou těšit na většinu fotek nebo akcí, kde zpěvačka objeví, protože si oblíbila průhledné šaty.  

Na premiéře trháku Barbie oblékla stříbrně třpytivé šaty, které ovšem velmi jasně odhalovali co má zpěvačka pod nimi. To na ni strhlo větší pozornost než na samotnou herečku Margot Robbie, která ztvárnila hlavní roli.

Dua Lipa teď provokuje znovu, když na svém Instagramu zveřejnila sérii fotografií, na kterých má bílé průhledné šaty a pod nimi bílé spodní prádlo. dále její model doplňovaly bílé punčochy s bílými podvazky. „Včera jsem zjistila, že jsem vlastně Blíženec na vzestupu... Někdo mi to prozradil," napsala zpěvačka pod příspěvek. 

Její fanoušky to opět nenechalo klidnými a spustila se vlna lichotek a komplimentů. „Povstání Blíženců jsou žhavá," napsala tanečnice Violetta Komyshan. „Vítej v klubu Blíženců," přidal se fanoušek a podobných zpráv jí přišlo mraky. Poté přišlo i na její outfit. „Genius kreativní módy," napsal další z fanoušků. 

Témata: Dua Lipa