Drama kolem rozchodu Angie a Josefa nabírá na obrátkách

Josef Kůrka a jeho partnerka Angie.

Autor: Zdeněk Tuhý

20. června 2024 19:16

Před nedávnem oznámili Josef Kůrka a Angie Mangombe zrušení svatby a samotný konec samotného vztahu. Jejich rozchod nebyl vůbec v dobrém rozpoložení a jejich výměna názorů začíná nabírat slušné obrátky.

„Angie byla častěji pryč, než jsem si představoval… Že nechce být s námi doma, to jsem asi cítil. Ona mateřství v sobě nemá. Ale přišlo to jak blesk z čistého nebe. Já jí vyčítal, že jsem se pořád staral o Rafíka sám. Když jsem byl v práci, tak se o něj staral kdekdo. To je prostě na ho*no. Jasně že byla naštvaná, že jí něco vyčítám,“ sdělil před pár dny svým fanouškům Josef Kůrka na Instagramu. 

Angie se tato slova samozřejmě nelíbila a na obranu přišla se svým vyjádřením. 

„A víte, co je pravý důvod, proč jsme se rozešli? To pochybuju, že vám to Pepa řekne. Pravý důvod je takový, že jsem ho neustále nabádala k tomu, aby byl trošičku víc chlap a aby se o nás postaral, abych já nemusela vydělávat ty peníze. Proto jsem nebyla doma, protože jsem vydělávala peníze, protože chci, abychom se měli dobře," sdělila rozhořčená Angie, která dle svých slov chce jen to nejlepší pro svého syna.

Čtěte také

„Chci, aby měl Rafík krásný život, proto jsem to dělala. A už mi došla trpělivost s tím, živit chlapa. Já prostě chlapa živit nebudu, už mě to nebaví, už jsem z toho otrávená. Možná toho budu litovat, že jsem to řekla, ale je to tak. Několikrát jsem prosila o to, aby byl trošičku víc chlap. Nechtěl, neudělal s tím nic, za celé dva roky jsem neviděla žádnou změnu,“ prozradila fanouškům.

„Pokud jeden z domácnosti vydělává víc než druhý, tak se od druhého očekává, že se víc postará. O malého, domácnost a bez keců. Já tady tomu opravdu nerozumím. Je mi stydno,“ doplnila. 

Témata: Angie Mangombe Josef Kůrka