DRAMA Kateřiny Brožové v obchodě: Herečku tam ve tmě zamkli! Jak to dopadlo?

Kateřina Brožová 4

Autor: Pavel Krejčí

9. října 2023 10:57

Pořádné dobrodružství má za sebou Kateřina Brožová, o uplynulém víkendu se jí stala nevídaná věc po cestě domů z představení. Zatímco na něm ji sledovalo publikum, v obchodě se ocitla úplně sama. Jak je to možné? 

Brožová se po sobotním představení zastavila v obchodním centru v Čestlicích nedaleko Prahy. Budovu ale v pozdních hodinách nestihla včas opustit a najednou zjistila, že z ní není cesty ven. Bylo zhasnuto a zamčeno! 

Známá herečka celou eskapádu dokumentovala na instagramovém profilu, kde uveřejnila hned několik videí ze svého neplánovaného dobrodružství. "Fakt by mě nenapadlo, že budu trávit večer v obchodním domě," posteskla si například.

Brožová podle svých slov kolem 21. hodiny seděla u vchodu a čekala na vysvobození. Na místo se vydali strážci zákona, ale cestu ven zajistit nedokázali. "Už tady byla policejní hlídka a shání někoho, kdo to odemkne a dostane mě ven," popsala.

Nakonec přišli zodpovědní pánové a známou umělkyni vysvobodili. Ještě si jí ale prolustrovali. "Dorazil správce, který se ještě hrozně rozčiloval, že sem musel takhle večer přijet. Ještě mě zkontrolovali, jestli jsem náhodou něco neukradla," dodala Brožová. 

Témata: Kateřina Brožová