Dovolená manželů Babišových: Každý si jí užívá po svém

Andrej Babiš a Monika Babišová 4

Autor: Zdeněk Tuhý

22. června 2024 14:31

Léto je tu a s ním přichází i čas odpočinku a dovolených. Monika Babišová (50) a Andrej Babiš (69) netráví začátek léta spolu, každý si totiž našel svůj program.

Okolo manželského páru se poslední dny velmi aktivně mluví a fanoušci si kladou otázku, zdali žijí tedy spolu nebo ne. Musí to být velmi náročné, ale ani jeden tyhle spekulace neřeší a užívají si začátek léta jak uznají oba za vhodné. 

Mezitím co Andrej Babiš odcestoval k Jaderskému moři, kde už stihl řešit koupací ponožky a nesmí chybět samozřejmě koupání a dobré večeře, tak Monika zůstala doma v Praze, kde si zajistila svůj program. 

Moničiny přátelé při ní stojí za každé situace a teď se ji rozhodli vytáhnout ven od toho všeho shluku. Parta vyrazila na projížďku lodí po Vltavě, kde nechyběly skleničky s vychlazenými drinky, což se v těchto horkých dnech hodí jako sůl. 

Mezi její nejbližší přátele patří nejen Zuzana Augustin Poláčková, manažerka a expartnerka manžela Simony Krainové Karla Vágnera, ale také úspěšný florista Ivan Šablatura. 

Témata: Andrej Babiš Monika Babišová