Dominika Myslivcová už je doma z porodnice: S fanoušky se podělila o své zážitky z porodu

Dominika Myslivcová se svým partnerem 3

Autor: Zdeněk Tuhý

29. srpna 2023 14:20

Dominika Myslivcová (28) už je se svým novorozeným synkem v pořádku doma z porodnice a jako dárek od svého partnera dostala velikou kytici růží. se svými fanoušky se podělila o zážitky z porodu a bolestech, které přišly až později.

„Naše první cesta domů. Chtěla bych od srdce moc poděkovat primáři Hynkovi Heřmanovi a vlastně úplně všem z Ústavu pro péči o matku a dítě. S tak skvělým přístupem jsem se opravdu dlouho nesetkala! Pokud půjdu někdy do druhého, tak určitě tady," napsala Myslivcová pod fotografii, kde všichni tři spokojeně opouštějí porodnici a poděkovala za skvělou péči. 

Dominika Myslivcová se svými fanoušky sdílela celé těhotenství od oznámení těhotenství, přes přípravu pokoje, až po porod. jen pár dnů po porodu se podělila i o své zkušenosti z prvního porodu, který proběhl císařským řezem. 

„Pro mě to bylo úplně bezproblémové. Nejhorší byl stres ze začátku, protože jsem nevěděla, do čeho jdu,“ sdělila na Instagramu Myslivcová svým fanouškům.

„To, co následovalo. Já vůbec nechápu, proč jste mi nepsali, jak extrémně bolí to, jak se vám nalijou prsa. To vám musím říct, že jsem myslela, že umřu! Kdybych tady neměla elektrické odsávačky, tak to prostě nedám. To je tak nepopsatelná bolest, že fuj, ani nad tím nechci přemýšlet. Zažila jsem si tady neskutečná muka,“ dodala následně k bolesti prsou po porodu. 

Témata: Dominika Myslivcová (česká Barbie)