Dominika Gottová zajela do Ivany: Už druhé Karlovo nesplněné přání!

Karel Gott s dcerami a manželkou Ivanou 5

Autor: Pavel Krejčí

4. října 2023 14:46

Dominika Gottová si chce říct své k záměru zpřístupnit vilu na Bertramce, fanoušci by se do ní měli podívat už v příštím roce. Půjde se tam podívat i nejstarší dcera Karla Gotta? Vypadá to, že spíše ne. Nápad se jí totiž moc nelíbí. 

Ivana Gottová o víkendu oznámila, že se dům zpřístupní u příležitosti Karlových nedožitých pětaosmdesátých narozenin a pátého výročí jeho odchodu. "Věříme, že Villa Gott se stane místem pro vás, kteří jste ho milovali a nezapomněli na něj," vzkázala vdova fanouškům.

Nejstarší dcera ale dává hlasitě najevo, že se záměrem nesouhlasí. Například by totiž brala ohledy na lidi ze sousedství, který se budou muset připravit na zástupy fanoušků z Česka i ze zahraničí.

Čtěte také

Dominika tvrdí, že je to už podruhé, co není respektováno přání jejího tatínka. Podle jejích slov si totiž přál být pochován s rodiči v Újezdu u Svatého Kříže. Jak je ale známo, Gottovo místo posledního odpočinku je v Praze na Malvazinkách.

"Na tatínka velice myslím, jeho odchod mne pořád hodně bolí. Zapálím za něj doma ve Finsku svíčku a budu vzpomínat na to hezké, co jsme spolu prožili," zmínila starší z nemanželských dcer podle super.cz. 

Témata: Dominika Gottová Ivana Gottová Karel Gott