Do hledáčku koláží TMBK se dostali Brzobohatý s Písařovicovou: Od celebrit schytal tvůrce dávku kritiky

Daniela Písařovicová a Ondřej Brzobohatý se tajně vzali 3

Autor: Zdeněk Tuhý

20. září 2023 22:40

O víkendu celou českou scénu showbyznysu překvapili Ondřej Brzobohatý (40) a Daniela Písařovicová (44), kteří oznámili, že se tajně vzali. Na tuto zprávu zareagovalo mnoho celebrit, včetně tvůrce Tomáše Břínka (41) alias TMBK. Ten vytvořil vtipné koláže novomanželů, ale za ty schytal od celebrit slušnou kritiku.

S novinkou o sňatku přišel jako první samotný Ondřej Brzobohatý a ve svém prohlášení si sám ze sebe dokonce udělal srandu. „Stačí si střihnout se snoubenkou o to, kdo z vás bude mít nakonec svatební šaty, mít větší trpělivost s místními úřady, schopného a zkušeného koordinátora, odháněč dešťových mraků, starší sestru s prořízlou italskou pusou a vše frčí jako nová Vespa,“ napsal do vyjádření na Instagramu. 

Tohoto se chytil i známý vtipálek na sociálních sítích, Tomáš Břínek, který tvoří satirické koláže. Vytvořil koláž, na které Danieliny svatební šaty oblékl také Ondřejovi. „Gratuluju! Happyend,“ okomentoval zmíněnou fotografii. 

Netrvalo to dlouho a pod příspěvkem se začaly hromadit komentáře od fanoušků, i celebrit. Tenhle druh humoru nemusí být ovšem pro každého a také, že Břínek nějakou tu kritiku schytal. „Tohle mi přijde absolutně zbytečný," napsala Aneta Vígnerová (55), které tento vtip přišel už přes čáru. „To je zdvojený, vzhledem k tomu, že to Ondřej použil už jako fór sám na sebe v postu, tak tohle už je jen přihřívání polívčičky,“ přidala svůj komentář hvězda Comebacku a vítězka StarDance Marie Doležalová (36). 

Témata: Daniela Písařovicová