"Díky, že můžu žít." Anička Slováčková dojala fanoušky vzkazem z ciziny!

Anna Slováčková 5

Autor: Pavel Krejčí

19. března 2024 9:12

Anna Slováčková se navzdory závažné diagnóze snaží žít normální život. Fanoušky o tom přesvědčovala i o uplynulém víkendu, kdy se ozvala ze zahraničí. Kam se vypravila? 

Slováčková zveřejnila na instagramovém profilu snímky z horského města Cavalese v italské autonomní oblasti Tridentsko-Jižní Tyrolsko. A tak zatímco v Česku už víceméně panuje regulérní jaro, ona si ještě užila zimu.

"Díky, světě, za tak nádherný místa, který člověk může navštívit. Může se tam nadechnout toho voňavého, jarního vzduchu… žít," napsala herečka a zpěvačka, která jinak svádí boj se zákeřnou nemocí. 

Čtěte také

Slováčková začátkem loňského října na sociální síti prozradila, že rakovina jí byla diagnostikována o necelý měsíc dříve, když se chystala oslavovat vydání desky a nového klipu.

"Usadila se mi tentokrát v plicích. Jsem připravena znovu k boji. Minimálně dnes jsem se na ten boj už trochu připravila. Vybojovala jsem si to poprvé - věřím, že to zvládnu i podruhé," připomněla, že už jednu zkušenost se zákeřnou nemocí má.

Herečka a zpěvačka se svěřila, že cítí vztek a strach. "Taky mám pocit, že jsem všechny zklamala. Nechci v nikom vzbuzovat strach a nechci, aby to vypadalo jako pravidlo, že se rakovina může vrátit. Pravidlo to totiž není," dodala. 

Témata: Anna Slováčková