Dcera Johnnyho Deppa jako hlavní představitelka nového horroru

Lily-Rose Depp 4

Autor: Zdeněk Tuhý

25. června 2024 15:23

Společnost Focus Features vydala 24. června první trailer k filmu Nosferatu, což je druhý remake německého filmu Nosferatu: Symfonie hrůzy z roku 1922. Dcera Johnnyho Deppa, Lily-Rose Deppová se v něm utká s jedním z nejikoničtějších filmových upírů.
 
 

Ve filmu ztvární titulního upíra herec Bill Skarsgård, známý z filmu IT. V hereckém obsazení se dále objeví dcera Johnyho Deppa, Lily-Rose Deppová, Nicholas Hoult, Aaron Taylor-Johnson, Emma Corrin, Ralph Ineson, Simon McBurney a Willem Dafoe.

Horor Nosferatu je vykreslen jako "gotický příběh o posedlosti mezi mladou ženou, která je pronásledována děsivým upírem, jenž je do ní zamilován a přináší s sebou nevýslovnou hrůzu", jak uvádí magazín People.
 
Nosferatu napsal a režíruje Robert Eggers, který je známý filmy Čarodějnice (2015), 
Maják (2019) a Seveřan (2021).

Skarsgård, který hraje také v připravovaném filmu The Crow, nedávno pro Esquire uvedl, že si "nemyslí, že mě lidé v" Nosferatu poznají.

Skarsgård popisuje svou postavu jako "nechutnou" a pokračuje: "Nicméně je velmi sexualizovaná. Zahrnuje sexuální fetišizaci monstrózní síly a toho, jak tato přitažlivost působí na ostatní. Doufám, že vás to trochu přitáhne, zatímco zároveň odmítáte její přitažlivost."

Horror by měl do kin dorazit v prosinci letošního roku.

NOSFERATU - Official Teaser Trailer [HD] - Only In Theaters December 25

Video: Focus Features


 


 
 

Témata: Lily-Rose Depp