David Limberský udělal malér na hokejovém MS! Zasahovala policie

David Limberský

Autor: Pavel Krejčí

30. května 2024 9:31

Fotbalový bouřlivák David Limberský má na krku další průšvih, respektive malér s policií. Došlo k němu během nedávného mistrovství světa v ledním hokeji v Praze. Bývalý reprezentant dokonce skončil na záchytce. Co se stalo?

Sám Limberský reprezentoval Česko na velkých mezinárodních turnajích, ovšem ve fotbale. Přesto ho zlákalo sledování domácího hokejového šampionátu. Podpora národního týmu se mu ale vymkla z rukou.

Policie potvrdila, že na den přesně před týdnem při čtvrtfinálovém zápase mezi Českem a USA řešila nevhodné chování jednoho z diváků. Strážci zákona pomohli pořadatelům s jeho vyvedením z O2 areny. Tím to ale neskončilo...

"Následně se tento muž pokusil vrátit zpět. Přeskočil turnikety, proto musel být za použití donucovacích prostředků omezen na osobní svobodě. Jelikož byl pod vlivem alkoholu, kdy nadýchal více než dvě promile, musel být následně převezen na protialkoholní záchytnou stanici," uvedl mluvčí policie Jan Daněk pro CNN Prima News.

Incident potvrdil zmíněné stanici i sám Limberský, podle něj ale došlo k nedorozumění. "Já jsem se chtěl vrátit, protože jsem měl platný lístek, ale oni řekli, že ne. Oni před tou O2 arenou řekli, že klidně můžu jít pryč, ale cítil jsem, že jsem nic neudělal, tak jsem se chtěl vrátit. Na základě toho mě odvezli," prohlásil dlouholetý obránce Plzně. 

Témata: David Limberský