Daniela Písařovicová přehazuje výhybku: Práce dopadala na její zdraví!

Daniela Písařovicová 5

Autor: Pavel Krejčí

26. října 2023 16:00

Daniela Písařovicová má co vysvětlovat. Jen pár týdnů po svatbě s Ondřejem Gregorem Brzobohatým totiž oznámila, že se stahuje z internetové televize DVTV. Všechny samozřejmě zajímají důvody, dokonce se už objevily spekulace o miminku. 

Písařovicová řekla, že toho měla opravdu hodně. Podle svých slov se ocitla v kolotoči a neměla vůbec čas na sebe. "Mělo to dopady na mé zdraví, byť se nejednalo o žádné zásadní komplikace," sdělila deníku Blesk. 

Moderátorka a novinářka před odchodem do DVTV působila dlouhé roky ve veřejnoprávní České televizi. V září se poprvé provdala, když pojala za manžela hudebníka Ondřeje Gregora Brzobohatého. 

Čtěte také

"Do jisté míry jsem si tím možná kompenzovala svůj nenaplněný osobní život, ale teď můžu dělat přesný opak, protože se mi můj osobní život naplnil," okomentovala své dosavadní pracovní nasazení. 

Písařovicová rovněž prozradila, že se s manželem přestěhovali do nového bytu, kde ještě není všechno hotovo. "Momentálně tu přitloukám různé háčky a podobně. Když se nad tím zamyslím, i to je pro mě důležitá věc. Vytvořit pro nás místo, kde se s Ondrou budeme cítit doma," dodala. 

Témata: Daniela Písařovicová