Daniela Písařovicová o konci v televizi: Co se odehrávalo v jejím nitru?

Daniela Písařovicová 4

Autor: Pavel Krejčí

3. února 2024 21:56

Loňský rok byl v životě Daniely Písařovicové opravdu přelomový. Novinářka a moderátorka se provdala, zároveň skončila v dosavadní práci. A zejména to druhé spoustu lidí překvapilo. Ona se jim ale snaží dát najevo, že to bylo opravdu nutné. 

Písařovicová v říjnu, tedy jen pár týdnů po svatbě s Ondřejem Gregorem Brzobohatým, potvrdila, že končí její spolupráce s internetovou televizí DVTV, kam přestoupila po odchodu z České televize. Tehdy prohlásila, že chce být více doma. "Měla jsem toho moc," nechala se slyšet.

Nyní prozradila, že přetížení se podepisovala na jejím vzhledu. "Moje tělo mě upozornilo, že je čas něco změnit. Byla jsem hodně unavená a ze stresu mi začaly vypadávat vlasy, dělaly se mi lysiny na hlavě, a to je vždycky známka toho, že je něco špatně," řekla deníku Blesk.

Moderátorka je o to více přesvědčena, že udělala správné rozhodnutí. "Když se vám tohle odehrává uvnitř těla, vy si to neuvědomujete a má to tyhle venkovní projevy, tak to je signál k tomu, že něco neděláte dobře," dodala. 

Témata: Daniela Písařovicová