Daniela Písařovicová končí! Na moderátorku už toho bylo moc

Daniela Písařovicová

Autor: Pavel Krejčí

24. října 2023 15:23

Daniela Písařovicová si rovná priority ve svém životě. Jen pár týdnů po svatbě s Ondřejem Gregorem Brzobohatým totiž učinila zásadní oznámení. I v tomhle případě platí, že všechno jednou končí. 

Konkrétně končí její spolupráce s internetovou televizí DVTV, kam přestoupila po odchodu z České televize. S ohledem na její vysvětlení je zřejmé, že nedávný posun v jejím osobním životě hrál při rozhodování důležitou roli.

Písařovicová totiž prohlásila, že chce být více doma. "Měla jsem toho moc," nechala se slyšet. Jak známo, sympatická moderátorka sdílí domácnost se svým manželem Ondřejem Gregorem Brzobohatým, za kterého se provdala teprve před několika týdny.

Čtěte také

"S velkou nadsázkou a humorem lze tvrdit, že Daniela (dle jejích slov) na svatbu spěchala do doby, dokud jí to stále známky gravitace v obličeji dovolí a já se chtěl zkrátka oženit, protože mě nebaví být rozvedený, což sebou nese cejch někoho, kdo prohrál. Dnes můžeme s klidem v srdci nahlas říct, že Daniela to jako krásná nevěsta stihla a já se cítím jako vítěz. A tak tedy společně, Brzobohatí," uvedl hudebník v září na instagramu.

Písařovicová před nástupem do DVTV pracovala 16 let pro ČT, kde to dotáhla v podstatě nejdéle, co to šlo. Před odchodem pryč totiž moderovala relace Události a Události, komentáře. 

Témata: Daniela Písařovicová