Daniel Krejčík překvapil: Návrat na zámek ke Stropnickému!

Matěj Stropnický 3

Autor: Pavel Krejčí

29. června 2024 17:41

Daniel Krejčík se vrátí za Matějem Stropnickým na zámek v Osečanech. Jak ale ozřejmil, návrat k expartnerovi se nekoná. Herec jen nechce zahodit roky práce, proto ho dokonce čekají společná divadelní představení se Stropnickým.

"Když jsem odcházel od Matěje, nechtěl jsem, aby se tím ohrozilo to, co jsme vybudovali a milovali. Na zámek jezdilo hodně lidí na prohlídky, založil jsem na něm divadelní festival, který by měl letos oslavit šestý ročník. A taky oslaví," oznámil Krejčík svým fanouškům. Připustil však, že pocity ohledně společného hraní s expartnerem jsou zkrátka rozporuplné.

Herec prozradil, že dvojice se snaží vycházet. "Ta fráze 'zůstáváme přátelé' je zaprvé dost často hodně neupřímná, navíc si myslím, že k ní vede docela dlouhá cesta, než se každý bývalý pár v těch nových botách naučí chodit. Už z nich taky máme pár bolavých puchýřů. Ale snažíme se," zmínil.

Čtěte také

Krejčík tuší, že cesty do Osečan nebudou jednoduché. "Lehko se mi tam jezdit nebude, ale když se něčeho bojíš, tak si na to sáhni. A vím, proč to dělám," pokračoval s tím, že ho čekají tři společná představení se Stropnickým. 

"Matěj celý léto sám připravil, program, termíny, web, vstupenkový systém, hosty, plakáty…myslím, že je to borec. S obdivem koukám na to, jak se o zámek stará," dodal. 

Témata: Daniel Krejčík Matěj Stropnický