Daniel Francis ze seriálu Bridgertonovi naznačuje druhou šanci jeho postavy s lady Bridgertonovou

Daniel Francis

Autor: Eliška Procházková

14. června 2024 16:10

Daniel Francis prozradil, že jeho postava lorda Marcuse Andersona v seriálu Bridgertonovi dostává další šanci u lady Violet Bridgertonové. "Myslím, že si oba užívají proces vzájemného poznávání," řekl Francis.

 V druhé polovině třetí série se Marcus a Violet Bridgerton (Ruth Gemmellová) dohodli,
 že si před navázáním vztahu dají své záležitosti "do pořádku". Poté, co Marcus napraví svůj
 vztah se svou sestrou lady Danbury a Violetina dcera se vdá, pár spolu tančí.

Podle magazínu People Francis prohlásil: "Myslím, že si oba užívají proces vzájemného poznávání. Je to objevování. A to je na jejich příběhu krásné – v Bridgertonových jsme to dosud neviděli, je to druhá šance."

"Je to druhý pokus, který přináší úplně jinou energii," pokračoval. "Mám pocit, že jsou stále trochu nervózní, když jsou spolu v soukromí. Jsou sebevědomí, ale trochu nervózní, a užívají si tu fázi 'seznamování' a objevování."

Fanoušci vědí, že Marcus přiznal, jak jeho první manželství nebylo láskyplné, ale doufal, že v první polovině sezóny nějakou lásku najde. Violetin zesnulý manžel, vikomt Edmund Bridgerton, kterého hluboce milovala, zemřel před narozením jejich nejmladšího dítěte.

Pokud jde o budoucnost dvojice, britský herec si myslí, že "oba si zaslouží lásku". "Oba přišli o své partnery a oba byli oddanými manželi. Rádi byste viděli jejich šťastný konec, a druhé šance existují a stávají se. Teď mě samozřejmě zajímá, jak se tam dostanou, jaká je ta cesta? Protože to nevíme, v románech to popsané není."

Na otázku, zda by si dokázal představit sezónu Bridgertonových zaměřenou na Violet, Francis odpověděl: "Rozhodně. Violet je jedna z oblíbených postav. Byla oddaná matka a podřídila své vlastní touhy do té míry, že je ani necítila."

Pokračoval: "Zažila lásku a řekla si: 'To je všechno. Chci to pro své děti.' Ale začínáte vidět, že děti opouštějí domov a v budoucnu nastane okamžik, kdy všechny vylétnou z hnízda, a pro ni by bylo tragické a bolestné, kdyby zůstala sama." Uzavřel: "Bylo by krásné, kdyby to mohla zažít."

Témata: Daniel Francis