Dana Morávková vyrazila navštívit syna do Anglie: Spolu objevují historická místa a památky

Dana Morávková se synem Petrem 8

Autor: Zdeněk Tuhý

25. srpna 2023 20:28

Herečka Dana Morávková (52) a hudebník Petr Malásek (59) jsou hrdými rodiči, jelikož jejich syn Petr vystudoval univerzitu Canterbury a teď pokračuje v magisterském studiu na Warwicku. Rodiče ho občas sami v Anglii navštíví, protože studium mu zabere hodně času. 

Dana Morávková si za ním teď vyjela sama bez manžela a ve dvou poznávají krásy a historii významných míst Anglie. „Londýn, město plné skvělých zážitků! Miluji ho, především díky Tobě," napsala herečka pod první sdílenou fotografii z jejich cesty po Anglii a první zastávkou byl pochopitelně Londýn.

Další dny navštívili Oxford, ve kterém se nachází jedna z nejznámějších a nejstarších univerzit v anglicky mluvících zemích. „Oxford, město Hawkinga, Tolkiena, Lewise, Eliota, Hugh Granta a mnoho dalších. Historie a tradice Vás ohromí," napsala nadšeně herečka pod další sérii zážitků se svým synem Péťou.

Zatím poslední místo, které navštívili bylo město Canterbury, kde její syn před rokem odpromoval. „Canterbury, kde na každém kroku dýchá atmosféra staré Anglie. Před krásou nejstarší a nejslavnější katedrály se Vám zatají dech! Klid, pokora, vděčnost a vzpomínky," podělila se Morávková o zatím poslední zážitky jejich poznávání Anglie. 

Její fanoušci syna velmi chválili a přáli jim, ať si ten společný čas hezky užijí. „Moc vám to sluší, užívejte si. Z Péti je krásný mužský," napsala jedna z fanynek. „Hezké fotky a užijte si to paní Morávková, přidala se další. 

Témata: Dana Morávková