Dámy, je volný! Kevin Costner SE ROZVEDL!

Costner, Kevin

Autor: Libor Frýdl

18. února 2024 14:20

Začátkem května loňského roku podala Christine Baumgartnerová žádost o rozvod s Kevinem Costnerem. Následovalo několik týdnů dohadování mezi právníky, přičemž Christine požadovala obrovské výživné a alimenty pro sebe. Soud je nakonec letos rozvedl!

Soud jí obrovské výživné zamítl a právníci loni v září prosadili rychlé rozvodové vyrovnání kvůli předmanželské smlouvě. To bylo dokončeno 14. února, kdy soud ukončil maenželství Costnera a Baumgartnerové. Přesně na Valentýna.

Costner, který se s Baumgartnerovou pohádal kvůli měsíčnímu výživnému na jejich děti Caydena, Hayese a Grace, v září označil jednání za "hroznou životní situaci".

"Je to tak špatné, protože na druhé straně mluvíme o někom, koho miluji... Prostě nemůžu," svěřil se časopisu Access Hollywood, který se ho v září ptal na rozvodové řízení.

Pár v roce 2004 podepsal předmanželskou smlouvu, v níž se uvádí, že matka tří dětí se musí do 30 dnů po podání žádosti o rozvod vystěhovat z nemovitosti, kterou herec legálně vlastní. 

Dokumenty ukazují, že se ale dlouho po podání žádosti o rozvod nestalo. A proto byl Kevin Costner nucen uplatnit své právo. A to poměrně velkoryse. Podle zahraničních médií totiž nabídl své žene přes 200 tisíc korun jako zálohu na náklady na stěhování a 650 tisíc korun měsíčně na pronájem nového domu.

Jí to ale nestačilo a z domu se odmítla vystěhovat. Costnerovi právníci proto věc postoupili soudu, který nařídil, že se jeho žena musela do konce července vystěhovat.

Té se to ale nelíbilo a zažádala o posunutí termínu alespoň do poloviny srpna, to jí ale soud zamítl a potvrdil tak dřívější termín. 

Témata: Kevin Costner