Další pár z Love Islandu jde od sebe: Adam a Venis měli mezi sebou neshody

Venis Dao a Adam Sedro 4

Autor: Zdeněk Tuhý

25. ledna 2024 18:48

Reality show Love Island je o hledání lásky a z vily vzešlo mnoho párů, které vydržely nástrahy vily. Ale jak plyne čas, tak se projevuje tvrdá realita života a část párů jde od sebe. Nedávno oznámili konec Venis Dao a Adam Sedro, kteří před třemi měsíci skončili na druhém místě. 

O možném rozchodu Venis a Adama z poslední řady Love Island, kteří se umístili na druhém místě, fanoušci spekulovali již delší dobu a otázky se začali hromadit. Proto se Venis s Adamem rozhodli o svém vztahu promluvit. 

„Jedna z nejčastějších zpráv, kterou dostáváme je, jestli jsme ještě spolu. Náš vztah je veřejný, takže vaše otázky jsou vlastně na místě a i pochopitelné. S Adamem jsme společně ušli kus cesty, která byla plná zážitků, poznání a dobrodružství, ale už je to pár týdnů, co jsme se zase každý vydal svou vlastní cestou. Neznamená to, že se nemáme rádi nebo spolu už nebude dál trávit společný čas. Budeme. Ale jako přátele. Úžasní přátele. Vlastně mnohem lepší přátelé než partneři,“ napsala Venis na Instagram. 

„Naše cesta byla výjimečná a tím i nezapomenutelná. Děkuji za všechno co jsi mě naučil a co jsem díky tobě pochopila," doplnila pod své vyjádření k sérii fotografií, které zachycují jejich společné chvíle. 

Následně se okamžitě roztrhl pytel s komentáři, jelikož někdo to nečekal. I tak spíše převládal názor, že to byla jen otázka času. „Já jsem to říkal," napsal výherce Chris Jirout. „Všichni to věděli už dávno," přidala se další z komentujících. „Hlavně, ať jste oba šťastní,“ napsala účastnice reality show Paulína Bošková. „Fandila jsem vám spolu, fandím vám i zvlášť," přidala se další účastnice poslední řady Love Islandu Natálie Smutná. 

Témata: Vendula Dao Adam Sedro