Další manželství je v troskách. Hvězda Hry o trůny se rozvádí, důvodem je záhadné video!

Sophie Turnerová 3

Autor: Libor Frýdl

10. září 2023 18:14

Spekulace se potvrdily. V posledních dnech se začalo mluvit o rozvodu herečky Sophie Turner (27) a zpěváka Joe Jonase (34). Dvojice nakonec tyto zprávy potvrdila a objevily se i první informace o tom, co se v jejich vztahu pokazilo.

Oba spekulace nejprve nekomentovali, poté ale prolomili mlčení a na svých profilech na sociální síti Instagram zveřejnili krátké prohlášení. V něm potvrdili, že dohady z posledních dnů jsou pravdivé.

"Po čtyřech úžasných letech manželství jsme se společně rozhodli v přátelském duchu ukončit naše manželství. Hodně se spekuluje o tom, co bylo příčinou, ale šlo skutečně o naše společné rozhodnutí a chceme vás poprosit o soukromí pro nás a naše děti," napsali ve stanovisku.

Podle informací serveru TMZ to však Jonas, který měl řadu problémů se svou manželkou. Jak tvrdí jeho přátelé, oba měli být velmi rozdílní a Turner měla v oblibě časté párty, což zpěvák neměl příliš v lásce. 

Poslední kapkou mělo být podle zmíněného serveru video z kamery v jejich domě, na kterém viděl dělat svou manželku něco, co bylo podle něj definitivní tečkou za jejich vztahem. Detaily nahrávky ale nejsou zatím známy. 

 

Témata: Sophie Turnerová