Další kapitola v životě Harryho a Meghan: Hvězdný pár spustil úplnou novinku!

Meghan Markle a princ Harry

Autor: Pavel Krejčí

13. února 2024 18:53

Zájem o dění kolem prince Harryho neuvadá ani v tomto týdnu. Po předchozí návštěvě Velké Británii kvůli rakovině krále Karla III. a dohodě o mimosoudním vyrovnání s vydavatelstvím MGN zaujala zahraniční média nová internetová stránka, kterou mladší syn britského panovníka spustil se svou ženou Meghan. 

Lidé ji najdou na adrese sussex.com, pár totiž užívá tituly vévoda a vévodkyně ze Sussexu. Ke spuštění webu, na kterém se mají objevovat informace o aktivitách Harryho a Meghan, došlo v tichosti v pondělí. Uživatelé internetu najdou na stránkách například životopisy či odkazy na společnosti Archewell Foundation a Archewell Productions.

Domovské stránce webu vévodí erb společně s nápisem "Kancelář prince Harryho & Meghan, vévody a vévodkyně ze Sussexu". V pozadí je oblíbená fotografie dvojice pořízená během her Invictus Games. 

Vizuálně se proměnily také stránky Archewell Foundation, princ a jeho žena je nechaly barevně sladit s novým webem, takže jsou rovněž laděny do tmavšího odstínu modré barvy.  

Fanoušky momentálně přesměrují na nový web i bývalé stránky na adrese sussexroyal.com, které vznikly v roce 2020, kdy ještě pár žil ve Velké Británii. Dnes pobývají Harry a Meghan ve Spojených státech amerických i se svými dvěma dětmi. 

Témata: Princ Harry Meghan Markle