Dalibor Janda a jeho největší hit současnosti: S tímhle zabodoval u fanoušků!

Dalibor Janda ukázal obří okurku.

Autor: Pavel Krejčí

10. srpna 2023 15:15

K jeho největším hitům patří pecky jako Hurikán nebo Kde jsi?, aktuálně ale sedmdesátník Dalibor Janda boduje u fanoušků s něčím, co je muzice na míle vzdálené. Čím se k velkému údivu svých příznivců pochlubil na sociální síti? 

Doby největší slávy Dalibora Jandy, kdy v anketě popularity Zlatý slavík porážel i Karla Gotta, jsou minulostí. Zpěvák s charakteristickým chraplákem ostatně na jaře oslavil sedmdesátiny, takže už přenechává místo na výsluní mladším kolegům, ačkoliv sám nadále vystupuje.

Fanoušky ale stále umí zaujmout, a to nejenom hudebními počiny. Z profesionálního hudebníka je zdatný amatérský zahrádkář, nad jehož výsledky zůstává rozum stát.

Čtěte také

Janda se totiž nedávno na facebooku pochlubil fotografií, v níž třímá v ruce gigantickou okurku, kterou se mu podařilo vypěstovat. "Užívám si léto na zahrádce," prozradil. "Okurky jedou," poznamenal vzápětí, přičemž se pochlubil i melouny.

Fanoušci pochopitelně náležitě ocenili výsledky jeho zahradničení a dali tak jasně najevo, že na idoly z mládí nezapomínají. 

Témata: Dalibor Janda