Dáda Patrasová: PRVNÍ REAKCE na rozhodnutí soudu ohledně bouračky!

Dáda Patrasová 3

Autor: Pavel Krejčí

29. srpna 2023 13:53

Na první slova Dády Patrasové po oznámení soudního rozhodnutí v kauze její loňské bouračky v opilosti se dlouho nečekalo. Jak přijala populární herečka a zpěvačka udělený trest? 

Patrasová dostala dvouletý zákaz řízení a pokutu ve výši 200 tisíc korun. Ve hře byly původně čtyři možné tresty: veřejně prospěšné práce, peněžitý trest, zákaz řízení a podmíněný trest. S rozhodnutím by tak mohla být srozuměna.

"Jsem v šoku," prohlásila pro deník Blesk. "Já se k tomu dál nebudu vyjadřovat," dodala herečka a zpěvačka. Odpor každopádně nepodala, takže verdikt je pravomocný.

Čtěte také

O něco výřečnější byl její manžel Felix Slováček. "Já to vidím tak, že tady máme nějaké zákony, a když se nedodržují, musí se za to platit. To je celé. Přijímám, co soud rozhodl, však co jiného mám také dělat?" sdělil serveru TN.cz.

Již před prázdninami se Patrasová dozvěděla, že čelí obžalobě v případu loňské dopravní nehody, kdy 23. května 2022 havarovala nedaleko svého domu. Nehoda se obešla bez zranění, ale také bez dechové zkoušky, které se tehdy slavná řidička odmítla podrobit. Zároveň trvala na své nevině a vzkazovala, že je dokonce připravena se bránit u soudu.

Témata: Dagmar Patrasová Felix Slováček