Cristiano Ronaldo v slzách po promarněném penaltovém kopu

Cristiano Ronaldo

Autor: Eliška Procházková

3. července 2024 13:37

Hvězda Cristiano Ronaldo nezvládl penaltový kop za stavu 0:0 ve 114. minutě, poté dal svým emocím volný průběh a bylo jasné, že to těžce nese. Slzy nakonec ale proměnil v triumf proti Slovinsku.

Poté, co devětatřicetiletá fotbalová hvězda za nerozhodného stavu 0:0 ve 114. minutě neproměnila penaltu, Ronaldo prožíval silné emoce a spoluhráči se ho snažili utěšit, informuje magazín People.

Ikonický útočník, který je nejlepším střelcem v důležitých zápasech, se na turnaji zatím neprosadil. Jeho frustrace byla během zápasu v pondělí 1. července jasně vidět na jeho tváři.

Ronaldo se však později vzchopil a v penaltovém rozstřelu vstřelil první gól pro svůj tým. Portugalcům pomohl i brankář Diogo Costa, který chytil všechny tři pokusy Slovinců.

Po zápase se sportovec podrobněji vyjádřil ke svým emocím během zápasu.

"Bezpochyby je to pro mě poslední Euro," řekl Ronaldo, který nyní drží turnajový rekord. "Ale necítím kvůli tomu žádné zvláštní emoce.  Jsem dojatý vším, co fotbal obnáší, nadšením, které pro hru mám, nadšením, které vidím u fanoušků,, tím, že tu mám rodinu, a nadšením lidí. Nejde o to, že bych chtěl odejít z fotbalu. Co jiného bych měl dělat nebo vyhrát?" doplnil.

Témata: Cristiano Ronaldo