Co tomu říkají na Nově? Vondráčková má kvůli StarDance zajímavou prosbu!

Lucie Vondráčková 4

Autor: Pavel Krejčí

16. června 2024 14:41

Na StarDance se letos mnoho televizních diváků těší i díky angažmá Lucie Vondráčkové, která konečně kývla České televizi na nabídku. Účast v televizní taneční soutěži už vyhlíží i ona sama. 

ČT minulý týden ve čtvrtek na zahradě britského velvyslanectví představila letošní řadu StarDance, jak prozradil diplomat Matt Field. Chybět u toho samozřejmě nemohla ani Lucie Vondráčková se svým tanečním partnerem Lukášem Bartuňkem. 

"Galantní, skromný, laskavý… a skvělý tanečník. Lepšího parťáka jsem si nemohla přát," uvedla na jeho adresu. "Už se na vás moc těšíme, ale letos to fakt nebude snadné. Všichni jsou TOP. Tanečně i lidsky," svěřila se na instagramu, přičemž vyzvala diváky, aby jí "odpustili" postavu v Ulici. "Tak nám prosím držte palce a zapomeňte na Soňu," dodala.

První přímý přenos třináctého ročníku StarDance odvysílá ČT1 v sobotu 12. října ve 20:10. Chybět u něj poprvé po dvanácti řadách bude Zdeněk Chlopčík, jehož v porotě nahradí Jan Tománek, který v minulé řadě tančil s herečkou Ivanou Chýlkovou. Potvrzený je také konec hlavního choreografa Marka Zelinky, který se rozhodl v projektu nepokračovat.

Diváci se alespoň mohou těšit na osvědčenou moderátorskou dvojici, kterou od počátků soutěže tvoří herci Marek Eben a Tereza Kostková. 

Témata: Lucie Vondráčková