Český Slavík 2023: Monika Bagárová odhalila své NEJ!

Český Slavík 2023

Autor: Jan Novák

25. listopadu 2023 18:54

Monika Bagárová na Českých slavících rozproudila krev lidem v obecenstvu a u televizních obrazovek mixem svých největších hitů, což bylo výborným předkrmem pro její plánované vystoupení v O2 aréně v roce 2024.

Česká kráska Monika Bagárová si nedělal těžkou hlavu nad letošním Slavíkem. "Já ještě žádné šaty vymyšlené nemám, pecka, že... To už abych to dnes řešila," zasmála se Monika, píše Extra. Omluvou jí je fakt, že se brunetka pilně připravuje na velkolepou show v O2 areně, která se uskuteční 12. září 2024. "Bude to MashUp mých písniček a show s tanečníky," vysvětlila Bagárová.

Její hudební kariéra začala v soutěži SuperStar. Teď ji čekají další výzvy, a to páteční Slavík a deklarovaný velký koncert.

Monika Bagárová se poprvé představila divákům v roce 2009 během právě soutěže SuperStar. Od té doby stoupla v kariéře strmě vzhůru, přesunula se za porotcovský stůl k osobnostem jako Leoš Mareš nebo Paľo Habera.

"V porotě jsme se všemi sblížila a stali jsme se přáteli," popisuje své zážitky. V pátek se Monika stala jednou z vystupujících na slavnostním galavečeru Český slavík.

"Je to obrovská čest, já se vždy dívám jako host s obdivem, a pro mě je to velká výzva. Cítím zodpovědnost a připravuji se na to s celým týmem," sdělila pro TV Nova.

Témata: Český slavík Monika Bagárová